Prawdziwie włoski smak

ul. Szewska 29/1c, Wrocław

Zamów online

Zamów online

 

U nas kuchnią rządzą Włosi!

Szewska

Pizzeria & Trattoria Taormina przy ulicy Szewskiej 29/1c jest zlokalizowana w samym sercu Wrocławia, tuż obok Rynku. Znając gusta naszych gości, którzy doceniają smak oryginalnej, włoskiej kuchni codziennie przygotowujemy tu zarówno dania restauracyjne, jak i wyjątkowe w swych kompozycjach pizze. Nasi szefowie kuchni to najczęściej Włosi, którzy dbają o najdrobniejsze detale serwowanych dań, by zadowolić podniebienia naszych gości. Szczególnie polecamy przepyszne ryby, steki czy owoce morza. Zależy nam, aby tu, na Dolnym Śląsku – odnaleźli Państwo smak prawdziwej, słonecznej Italii i jej wspaniałej kuchni.

„Jeśli szukacie oryginalnego menu – polecam carpaccio z ośmiornicy, stek z miecznika oraz naszą firmową pizzę Taormina!”

Marco Messina
właściciel.

Rabaty do 50% na wszystkie pizze

Promocja obowiązuje w lokalu przy ul. Szewskiej 29/1c, od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-17:00 do dnia 30.11.2018.

Rabat dla studentów

Przy odbiorze osobistym po okazaniu legitymacji studenckiej rabat 15%,
DO ZAMÓWIEŃ Z DOWOZEM rabat 5%, DO ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 50 ZŁ rabat 5% i 2 sosy gratis.

* aby skorzystać z promocji należy okazać legitymację studencką
* rabaty dla studentów nie łączą się
* rabat nie obowiązuje napoi

Lunch na miejscu

W TYGODNIU OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 12:00 do 16:00
W CENIE 22,00 zł – CODZIENNIE 2 DANIA.

Zadzwoń: 71 373 94 94

Nasza kuchnia

Wszystkie dania oferowane w Pizzerii & Trattorii Taormina są oparte na oryginalnych, włoskich recepturach. Oprócz najlepszych jakościowo produktów, w naszej kuchni ważnym składnikiem jest … „miłość”, którą my, Włosi mamy w DNA! Miłość do kuchni, jedzenia i spędzania wspólnego czasu przy stole.

Zapraszamy do stołu!

Wszystkich miłośników włoskich smaków oraz tych, którzy poszukują potraw, przygotowywanych zgodnie z włoską tradycją, zapraszamy do nas! Stawiamy na świeżość. Wszelkie dodatki – mozzarella, proscuiutto crudo, pancetta, bresaola to oryginale, włoskie komponenty naszych dań, pochodzące od zaufanych dostawców. Warzywa są dostarczane do Taorminy codziennie przez lokalnych producentów. Wśród ziół królują aromaty świeżej zielonej bazylii, pietruszki i czosnku.
pl_PLPolish
pl_PLPolish