Prawdziwie włoski smak

Januszowicka 11, Wrocław

Zamów online

Zamów online

U nas kuchnią rządzą Włosi!

Januszowicka

Pizzeria & Trattoria Taormina przy ulicy Januszowickiej 11, położona obok Parku Południowego to idealne miejsce na kameralne spotkania w gronie bliskich i przyjaciół. Codziennie serwujemy tu najlepsze dania kuchni włoskiej oraz sycylijskie przysmaki. Nasi szefowie kuchni to najczęściej rodowici Włosi, którzy tajniki gotowania poznawali podpatrując w kuchni swoje mamy i babcie, a potem zdobywając doświadczenie we włoskich pizzeriach i restauracjach. Naszą specjalnością jest pizza – mamy w menu takie, których nie znajdziesz nigdzie indziej we Wrocławiu! Wystarczy wymienić chociażby takie jak Pantelleria czy Salsiccia e Friarielli. Przekonajcie się sami!

„Polecam oryginalne włoskie dodatki: pancetta italiana, mozzarella di Bufala czy salami Napoli, z których komponujemy nasze pizze! Buonissimo!”

Marco Messina
właściciel.

Rabat dla firm!

Od poniedziałku do piątku od 12:00 do 16:00 przy zamówieniach telefoniczcnych na adresy firmowe obowiązuje rabat 15%
Rabat obowiazuje na potrawy z menu (z wyłączeniem napoi)

Promocja na zamówienia online!

Przy zamówieniach złożonych przez Naszą stronę otrzymasz RABAT w wysokości 5%! Podaj kod kuponu w zamówieniu.
Kod Kuponu: RABAT5

Rabat dla studentów

Przy odbiorze osobistym po okazaniu legitymacji studenckiej rabat 15%,
DO ZAMÓWIEŃ Z DOWOZEM rabat 5%, DO ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 50 ZŁ rabat 5% i 2 sosy gratis.

* aby skorzystać z promocji należy okazać legitymację studencką
* rabaty dla studentów nie łączą się
* rabat nie obowiązuje napoi

Lunch na miejscu

W TYGODNIU OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 12:00 do 16:00
W CENIE 22,00 zł – CODZIENNIE 2 DANIA.

Zadzwoń: 71 333 55 84

Nasza kuchnia

Wszystkie dania oferowane w Pizzerii & Trattorii Taormina są oparte na oryginalnych, włoskich recepturach. Oprócz najlepszych jakościowo produktów, w naszej kuchni ważnym składnikiem jest … „miłość”, którą my, Włosi mamy w DNA! Miłość do kuchni, jedzenia i spędzania wspólnego czasu przy stole.

Zapraszamy do stołu!

Wszystkich miłośników włoskich smaków oraz tych, którzy poszukują potraw, przygotowywanych zgodnie z włoską tradycją, zapraszamy do nas! Stawiamy na świeżość. Wszelkie dodatki – mozzarella, proscuiutto crudo, pancetta, bresaola to oryginale, włoskie komponenty naszych dań, pochodzące od zaufanych dostawców. Warzywa są dostarczane do Taorminy codziennie przez lokalnych producentów. Wśród ziół królują aromaty świeżej zielonej bazylii, pietruszki i czosnku.